درباره ما

           درباره مد بندری

فروشگاه اینترنتی مد بندری با مدیریت خانم فاطمه پیلوایه فعالیت خود را در زمینه عرضه انواع پوشش محلی خطه جنوبی کشور( وبطور خاص استان هرمزگان) به صورت تخصصی از سال 1398 آغاز نموده و با تلاش‌های بی وقفه ضمن تنوع بخشیدن به انواع محصولات و همکاری با بهترین خیاط ها زمینه اشتغال زایی را نیز فراهم نموده است. رضایت اکثریت مشتریان گرامی گواه بر کیفیت قابل قبول و ستودنی محصولات ارائه شده بوده و این رضایت پشتوانه استواری است که نیل به اهداف تدوین شده را در بلند مدت محقق می‌سازد.

قابل ذکر است که تمامی محصولات ارئه شده بصورت خاص بوده که بعد از ثبت سفارش، محصول مورد نظر تهیه و ارسال می گردد. بدین منظور جهت تعیین هر چه بهتر و دقیق تر محصول مطابق با خواسته مشتری بلافاصله بعد از ثبت نهایی سفارش، کارشناسان فروشگاه مدبندری با خریدار تماس حاصل نموده و تمامی موارد متغیر همچون : اندازه ، رنگ، جنس پارچه و غیره را از خریدار استعلام نموده و پس از آن به مرحله تولید ارسال می گردد.

با توجه به رشد چشمگیر تکنولوژی و استفاده روز افزون از خریدهای اینترنتی جهت استفاده هر چه بهتر از زمان و همچنین سهولت تهیه تن پوشهای محلی بندری، ما برآن شدیم تا با ارائه اینگونه محصولات در فروشگاه اینترنتی مدبندری، این امکان را به شما فراهم نماییم تا با صرف کمترین انرژی در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از کشور محصولات و لباس‌های مورد نظر خود را بصورت آنلاین انتخاب کرده و با استفاده از پیشنهادهای تخفیفی شگفت انگیز، خرید اینترنتی مطمئن و آسان را از خانه یا محل کار خود تجربه کرده و اجناس مورد علاقه خود را در محل دلخواه خود در کمترین زمان ممکن دریافت نمائید، از شما دعوت می‌نمائیم با بازدید از بخش‌های مختلف سایت ما را سرافراز فرمائید.

کارشناسان پشتیبانی برای حل مشکلات به صورت آنلاین و تلفنی در خدمت شما هستند. اگر سوالی داشتید بی درنگ با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.